Sitemizden Kayıt Ol linkine tıklanır. E-Posta ve şifrenizi girerek üye olunur. E-Posta adresinize gelen onay maili onaylanır.

Üye girişine tıklanır. E-Posta ve şifrenizi girerek üye girişi yapılır..

Üye girişi yaptıkdan sonra "Paketler" sayfasından size uygun ürünü seçip "Satın Al" butonuna tıklanarak gelen ödeme ekranından "Bank Hesap" bilgilerimizden birine ödeme gönderdikten sonra lütfen ödeme bildirim açınız..

Program otomatik olarak tarafımızdan güncelleme yapılır .Her yeni güncellemede Programyi açtığınız otomatik güncellenmiş olur ve ordan burdan şurdan indirmenize gerek kalmaz.

Bunny oyunda hızlı manevra hareket yapmanızı sağlar. Biz bunu klavyeden (space) boşluk tuşuna atadık. Basılı tutarak zıplayara hızlı menevra kabiliyetine sahip olursunuz.

Giriş Bölümünden "Şifremi Unuttum"'a tıklayın Ve E-Postanızı giriniz. E-Postanıza şifreni gönderilmektedir.

Her Programde Virüs Bulunur.Fakat bizim Programmız "Yeni Nesil Sx4" olduğu için Bizim Programmızde virüs bulunmaz ve Anti Virüs Programınızı kapatmaya gerek yoktur.Virus Total'de aratabilirsiniz.

Hesabınız sizin bilgisayarınıza lisanslanır ve sadece siz kullanabilirsiniz. Lisansınızı başka bir bilgisayara lisanslamak isterseniz(format dahildir) 5TL karşılığında lisans sıfırlama satın alarak yeni bilgisayarınıza erişim sağliyabilirsiniz.

Öncelikle program rar dosyasından çıkarın ve setup'u kurun Programı açın sitemize kayıt oldugunuz hesabınız ile giriş yapınız tabiki Programı satın aldıysanız giriş yapmazsa bir hata çıkarsa Programyi kapatip tekrar açin tekrar girmeyi deneyin bu seferde olmazsa destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. 1 Saat içerisinde yardımcı olabiliyoruz.

Öncelikle eklentimiz özel Sx4 özel Anti Vac Ban Koruması vardır.Yazılımlarımız %100 türk yapımıdır.Programımız Vac Ban Koruması İçin Özel Yazılımlar yazıyoruz.

Sizler için geliştirdiğimiz Sx4 özel yazılımı ile imkansızdır. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.